Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: Created
bs: Kreiran

en: Signature
bs: Potpis

en: Send
bs: Pošalji
