Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Send
gu: મોકલો

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
