Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Position
nl: Positie

en: New
nl: Nieuwe

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: User selection
nl: Gebruikersselectie
