Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Created
sr: Направљено

en: Recipient
sr: Прималац
