Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Clean up
de: Aufräumen

en: Created
de: Erstellt

en: Signature
de: Signatur

en: Send
de: Senden

en: Recipient
de: Empfänger

en: New
de: Neu

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Simple
de: Einfach

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: User selection
de: Benutzerauswahl

en: View messages
de: Nachrichten anzeigen
