Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: Created
eu: Sortua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: New
eu: Berriak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Simple
eu: Sinplea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
