Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Created
fil: Inilikha

en: Signature
fil: Lagda
