Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Clean up
fr: Nettoyer

en: Created
fr: Créé

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: New
fr: Nouveau

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Creation form
fr: Formulaire de création

en: User selection
fr: Sélection de l'utilisateur
