Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Uses
hy: Օգտագործում
