Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг
