Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Message
fa: پیغام

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Signature
fa: امضا

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Position
fa: موقعیت

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
