Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Clean up
sv: Rensa upp

en: Created
sv: Skapad

en: Signature
sv: Signatur

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: New
sv: Ny

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Simple
sv: Enkel

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: User selection
sv: Urval av användare

en: View messages
sv: Visa meddelanden
