Happy Valentine's Day! (2.1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Clean up
da: Ryd op

en: Created
da: Oprettet

en: Signature
da: Signatur

en: Recipient
da: Modtager

en: Position
da: Placering

en: New
da: Ny

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Simple
da: Simpel

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: User selection
da: Valg af bruger
