Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: PHP memory limit
kk: PHP жадының шегі

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
