Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: PHP
eo: PHA

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Google
eo: Guglo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: PHP memory limit
eo: PHP memorlimo

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
