Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Read more
ja: 続きを読む

en: None
ja: なし

en: Continue
ja: 継続

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: Editor
ja: エディタ

en: Authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: PHP memory limit
ja: PHP メモリ制限

en: All messages
ja: 全てのメッセージ

en: Errors and warnings
ja: エラー・警告

en: Error messages to display
ja: 表示するエラーメッセージ

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
ja: 本番環境のサーバーではエラーを表示させないようにすることをお勧めします。

en: All messages, with backtrace information
ja: すべてのメッセージ（バックトレース情報付き）
