Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
