Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Feed
cy: Porth

en: Continue
cy: Parhau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: PHP memory limit
cy: Cyfyngiad cof PHP
