Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
