Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Error messages to display
kn: ದೋಷದ ಬಗ್ಗೆ ಸಂದೇಶ ಪ್ರದರ್ಶಿಸು
