Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Feed
oc: Flux

en: Continue
oc: Contunhar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: PHP memory limit
oc: Limit de memòria de PHP

en: All messages
oc: Totes los messatges

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: Errors and warnings
oc: Errors e avisos

en: Error messages to display
oc: Messatges d'error a afichar

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
oc: Es recomanat que los sites que s'executen en entorns de produccion no mostrin cap error.

en: Master
oc: Maître
