Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Read more
ps: نور ولولی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Continue
ps: دوام

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: All messages
ps: ټول پیغامونه
