Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: PHP memory limit
ur: پی ایچ پی میموری کی حد
