Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.9) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: PHP memory limit
ku: سنووری بیرگەی PHP.

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.

en: Errors and warnings
ku: هەڵە و ئاگادارییەکان
