Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.0.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Read more
nn: Les meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Continue
nn: Hald fram

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: PHP memory limit
nn: PHP-minnegrense

en: No front page content has been created yet.
nn: Ikkje noko framsideinnhald har blitt laga enno.
