Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (10.1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: PHP memory limit
sq: Kufiri i kujtesës në PHP
