Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha1 - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: True
mr: सत्य

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Picture
mr: चित्र

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Taxonomy term page
mr: वर्गीकरण संज्ञेचे पान

en: Basic page
mr: साधे पान
