Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha12 - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Tools
gu: સાધનો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1
gu: ૧

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ
