Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha12 - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Help
ur: مدد

en: True
ur: صحیح

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Audio
ur: آڈیو

en: Block
ur: بلاک

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
