Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha13 - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Picture
ne: तस्विर

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: 1
ne: १

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
