Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha6) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Body
te: వివరము

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Picture
te: చిత్రం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Full
te: పూర్తి

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML

en: Restricted HTML
te: నియంత్రిత HTML
