Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-beta14) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Archive
lt: Archyvas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Browser
lt: Naršyklė

en: author
lt: autorius

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: Document file
lt: Dokumento failas
