Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-beta14) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
