Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (99 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Archive
az: Arxiv

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Upload
az: Yükləmə

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Browser
az: Brauzer

en: author
az: müəllif

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Monthly archive
az: Aylıq arxiv

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: No front page content has been created yet.
az: Hələ heç bir ön səhifə məzmunu yaradılmayıb.

en: Find and manage content.
az: Məzmunu tapın və idarə edin.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: The time that the node was last edited.
az: Düyünün sonuncu redaktə olunduğu vaxt.

en: Lists (Views)
az: Siyahılar (Baxışlar)

en: The log entry explaining the changes in this revision.
az: Bu versiyada dəyişiklikləri izah edən jurnal qeydi.

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: A brief description of your block.
az: Blokunuzun qısa təsviri.

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: All content, by month.
az: Bütün məzmun, aya görə.

en: All content promoted to the front page.
az: Bütün məzmun ön səhifəyə yüksəldi.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
az: Müəyyən bir taksonomiya termininə aid olan məzmun.

en: {{ arguments.created_year_month }}
az: {{ arqumentlər.created_year_month }}

en: Find and manage content
az: Məzmunu tapın və idarə edin

en: Welcome to [site:name]
az: [site:name] saytına xoş gəlmisiniz

en: Delete media
az: Medianı silin

en: Media name
az: Media adı

en: Save media
az: Media saxla

en: Publish media
az: Media nəşr edin

en: Unpublish media
az: Media nəşrini ləğv edin
