Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Archive
hr: Arhiva

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Search keywords
hr: Ključne riječi pretraživanja

en: Upload
hr: Otpremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Items
hr: Stavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Browser
hr: Preglednik

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
