Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0) - en to hy translation catalogue (50 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: author
hy: հեղինակ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
