Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.02) - en to ht translation catalogue (44 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
