Varbase: The Ultimate Drupal 8 Bootstrap Distribution (8.x-4.05) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
