Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.06) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Search
br: Enklask

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Editor
br: Embanner

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
