Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.09) - en to be translation catalogue (78 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Browser
be: Браўзер

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Permissions
be: Правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: All messages
be: Усе паведамленні

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Errors and warnings
be: Памылкі і ўвагі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Error messages to display
be: Адлюстраваць паведамленні аб памылках

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
be: Гэта рэкамендуецца для сайтаў у рэжыме эксплуатацыі, дзе не адлюстроўваюцца памылкі.

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
