Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.11) - en to km translation catalogue (62 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Items
km: ធាតុ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
km: អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​អាន​អេក្រង់​ ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​រក​ ឬ​នៅ​ពេល​មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​ភាព​បាន​ ។

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
km: ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​សំកាំង​កណ្តុរ​នៅ​ពី​លើ​រូប​ភាព​ ។

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Errors and warnings
km: កំហុស និង​ការ​ព្រមាន

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Error messages to display
km: សារ​កំហុស​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
km: វា​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ថា តំបន់បណ្ដាញ​កំពុង​រត់​លើ​បរិស្ថាន​ផលិតកម្ម​មិន​បង្ហាញ​កំហុស​នោះ​ទេ ។
