Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.12) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
