Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.15) - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: author
sk: autor

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Global
sk: Globálny

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: All messages
sk: Všetky správy

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Errors and warnings
sk: Chyby a varovania

en: Make it at least 6 characters
sk: Zadajte minimálne 6 znakov

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Error messages to display
sk: Zobraziť chybové správy

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
sk: Odporúča sa nezobrazovať žiadne chyby na stránkach bežiacich v ostrej prevádzke.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Media name
sk: Názov média

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sk: Vypočítaný odkaz na menu pre obsah (dostupný len počas ukladania).
