Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.17) - en to gl translation catalogue (90 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Original
gl: Orixinal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Browser
gl: Navegador

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: author
gl: autor

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: All messages
gl: Todas as mensaxes

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Errors and warnings
gl: Erros e advertencias

en: Make it at least 6 characters
gl: Darlle polo menos 6 caracteres

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Error messages to display
gl: Mensaxes de erro que se deben amosar

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
gl: Recomendase non amosar mensaxes de erro nos sitios en funcionamiento real.

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]
