Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.17) - en to pl translation catalogue (127 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Items
pl: Elementy

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Original
pl: Oryginał

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Front page
pl: Strona główna

en: author
pl: autor

en: Video
pl: Wideo

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Editor
pl: Edytor

en: Global
pl: Globalne

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Create Content
pl: Utwórz zawartość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Errors and warnings
pl: Błędy i ostrzeżenia

en: Make it at least 6 characters
pl: Użyj co najmniej 6 znaków

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Error messages to display
pl: Wyświetlane komunikaty o błędach

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
pl: Rekomenduje się, aby strony działające w środowisku produkcyjnym nie wyświetlały żadnych błędów.

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Your Account
pl: Twoje konto

en: All messages, with backtrace information
pl: Wszystkie komunikaty wraz z informacją o wstecznej ścieżce.

en: The time that the node was created.
pl: Data utworzenia węzła.

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.

en: With selection
pl: Z wyborem

en: The time that the custom block was last edited.
pl: Czas ostatniej edycji własnego bloku.

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pl: Wpis dziennika wyjaśnia zmiany w tej wersji.

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: A brief description of your block.
pl: Krótki opis twojego bloku.

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów
