Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.18) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Path
sr: Путања

en: Components
sr: Компоненте

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: All messages
sr: Све поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Basic block
sr: Основни блок

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
