Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.26) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Body
af: Teks

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Continue
af: Gaan voort

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Permissions
af: Regte

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
