Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.26) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
