Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.27) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار
