Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-5.5) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: None
lv: Nav

en: Continue
lv: Turpināt

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Token
lv: Marķieris

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: All content
lv: Viss saturs

en: Errors and warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi
